شنبه 1 خرداد‌ماه سال 1389 ساعت 04:48 ب.ظ

صورت وجود فایل ضمیمه در نامۀ الکترونیکی دریافتی، مشترک قادر خواهد بود آن را نیز مشاهده کند. استفاده از این سرویس به سادگی ارسال و دریافت یو دیگر مزایا ازجمله  دسترسی دو زبانه به سرویس و دسترسی به تقویم شمسی برخوردار می شوید.
مشترک برای استفاده از خدمات فوق از طریق رایانه شخصی

طریق ارسال یک پیام که از ایرانسل به شماره سیم کارت شما و پس از هربار برقراری تماس از سوی شما ارسال می شود،  مطلع شوید و  رقم باقیمانده از اعتبارتان را نیز مشاهده کنید.
تا پیش از این شما برای اطلاع

ک پیام چندرسانه ای اس

ت. تنها کافیست نشان

استفاده از امکانات MovaMess: آیا سیستم پیام ‌دهی فوری که در MovaMessenger  وجود دارد از ایمنی کافی برخوردار است؟
پاسخ: بله. اطلاعات شناسه شما در سیستم رمزنویسی و بر روی سرورهایی ذخیره شده است که در مرکز شبکه به طر کاملاً ایمن قرار دارد که مطمئناً دسترسی به آن محدود است. شناسه enger برقرار میکنید و طی آن چندین بار اقدام به تبادل دیتا با دوستان خود می کنید تقریبا 4 الی 10 کیلوبایت(004/0 تا 010/0 مگابایت ) دیتا مصرف می‌شود.

پرسش شما دارای یک اسم رمز حافظت شده ی های پست الکترونیک دلخواه خود را در سیستم ثبت کنید و پس از آن، شما از برای مشترکین اعتباری و دائمی ایرانسل

از میزان اعتبار موجود در سیم کارت خود می بایست از دو روش ارسال کد دستوری و یا تلفن گویا استفاده می کردید، اما از این پس ایرانسل خود میزان هزینه آخرین تماس و باقیمانده حساب را برای تان ارسال می کند!
 
 
نحوه فعالسازی و یا غیر فعالسازی سرویس "اطلاع از هزینه تماس":

 

*برای فعالسازی این سرویس جدید کافیست تا یک پیام کوتاه بدون متن به شماره 3940  بفرستید تا پس از آن، تمامی اطلاعات مربوط به هزینه های خود بعد از پایان هر تماس برای تان ارسال شود.


*همچنین در صورت عدم تمایل به استفاده از این سرویس

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo