شنبه 1 خرداد‌ماه سال 1389 ساعت 02:51 ب.ظ

شما در محرمانه نگه داشتن داده‌ها چیست؟
پاسخ: ما مسرانه متعهد به حفظ اسرار ، اطلاعات و یا داده های شما هستیم. ما اطلاعاتی که شما به ما دادید را بدون کسب موافقت قبلی از شما در اختیار هیچ شخص دومی قرار نمی دهیم. برای اطلاعات بیشتر، لطفا خط‌مشی ما در مورد حفظ اطلاعات محرمانه را مطالعه کنید.

پرسش: چرا کاربران باید شماره تلفن همراه خود را در اختیارشما قراردهند؟
پاسخ:

رابطه با طرح‌های پیشنهادی حال حاضر شماره تلفن همراه شما برای بازیابی رمز عبور گمشده و اطمینان از صحیح بودن شناسه MovaMessenger شما مورد استفاده قرارمی‌گیرد.

پرسش: آیا کاربران می توانند پیش از تصمیم به خرید کردن از این سرویس یک نسخه آزمایشی مجانی داشته باشند؟
پاسخ: بله. در حقیقت خود ایرانسل این کار را به شما پیشنهاد می کند. ما معتقدیم که بهترین راه برای آنکه شما ارزش واقعی سرویس MovaMessenger را درک کنید این است که این یکی از فروشندگان آنلاین ما در سراسر ایران و برخی از نقاط جهان تهیه نمایید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با اپراتور خود ارتباط برقرار کرده ودر ما مشورت کنید.

پرسش: پرداخت هزینه استفاده از سرویس MovaMessenger ا آنها روشهای پرداخت از طریق  Visa، MasterCard و American Express را قبول می‌کنند. روش دیگر، پرداخت ماهیانه آبانمان خدمات است که از طریق ارائه‌کنندگان مجاز این خدمات به تلفن همراه امکان‌پذیر می‌باشد؛ از این روش، هزینه‌ها در صورتحساب ماهیانه یا حساب اعتباری برنامه را حتی برای یکبار هم که شده امتحان کنید.

پرسش : کاربران امکانات سرویس MovaMes خریداری را مستقیما از طریق سایت www.movamessenger.com انجام داده باشید ، پرداخت از طریق PayPal بسیار آسان خواهد بود. روش‌های پرداخت قابل قبولی که فروشندگان این محصول از آن استفاده می کنند ممکن است متفاوت باشد ولی اکثر

شما منظور خواهد شد.

پرسش: هزینه ای که بابت استفاده senger را از کجا می‌توانند خریداری کنند؟
پاسخ : MovaMessenger را می‌توانید مستقیما از ط

از MovaMessenger پرداخت میکنیم ما مراجعه نمایید.

پرسش: روش کار شما برای بازپرداخت به چه صورت است؟
پاسخ: فروشندگان آنلاین ما و اپراتورهای ارتباطات سیار که با ما در ارتباط هستند، دارای رو ش کاری خاصی برای بازپرداخت خود هستند. لطفا به قراردادهای خرید آنها ریق سایت www.MovaMessenger.com  یا از طریق اپراتور تلفن همراهتان و یا

ز چه روش‌هایی امکان پذیر است؟
پاسخ: اگر

مراجعه کنید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر، مستقیما با بخش‌ چقدر است؟
پاسخ: برای اطلاع از آخرین فهرست قیمت‌های این سرویس می توانید به سایت www.movamessenger.com یا از طریق اپراتور تلفن همراهتان به سایت یکی از فروشندگان های امور مشتریان آنها تماس بگیرید . طبق روش کاری که برای آزمایش رایگان (Free Trial)در نظر گرفتیم، پس از اشتراک هیچ وجهی به شما باز گردانده نخواهد شد.

 

 

خرید اینترنتی کارت شارژ ایرانسل / فروش آنلاین کارت شارژ ایرانسل

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo